15.kolo: PODLIPAN PŘIŠIMASY - TJ SOKOL ŠKVOREC 0:3 (0:2)

Klasické derby v Přišimasech se těšilo velkého zájmu fanoušků. Na svém domácím hřišti se Přišimasy prezentovali dobrou hrou a nám naopak jejich hřiště vůbec nesvědčí! Ale náš tlak na branku byl obrovský a i to se podepsalo pod první brankou, kdy jsme vysoko presovali a domácí udělali několik chyb. Po vybojovaném balónu v šestnáctce a následné střele Dana Přibyla jsme v patnácté minutě vedli 1:0. To bylo důležité pro další vývoj utkání. Domáci totiž hru trošku otevřeli a to se nám hodilo. Několik našich šancí jsme zatím nezužitkovali, ale měli jsme tlak a balón na svých kopačkách. Ve třicáté minutě jsme opět udeřili, kdy po hezké akci ve středu hřiště skóroval Tomáš Terynek a nedal tak šanci domácím přemýšlet nad srovnáním skóre - 2:0. Po výměně stran se obraz hry nijak zvlášť nezměnil. Tvrdá hra z obou stran a několik na hraně zákroků bylo toho klasickým důkazem. Naše šance vždy dobře vykryl domácí gólman. Poté jsme opět udeřili po hezké akci na jejímž konci byl Luboš Račák - 3:0. Vítězství jsme si pohlídali a do konce nepustili domácí k vážnější šanci.

Branky: Přibyl Dan, Terynek Tomáš, Račák Luboš
Střídání: *Votava Jaroslav