2.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - AERO ODOLENA VODA 0:1 ( 0:0 )

Ve druhém mistrovském utkání jsme přivítali mužstvo z Odolene Vody. Od úvodu vyrovnané utkání. Hrálo se převážně ve středu pole. Na obou stranách se vycházelo ze zabezpečených obran. První střelu vyslal na naši branku soupeř až ve 27. minutě. Ve 36. minutě se po pěkné přihrávce Pepy Votavy, ve velké šanci ocitl Tomáš Kutílek, ale z malého vápna branku přestřelil. Tentýž hráč o několik minut později z pravé strany branku opět minul. První poločas tak skončil bezbrankovým výsledkem. Začátek druhé půle byl obdobný. V 58. minutě vyrobil v našem pokutovém území penaltu Láďa Němeček. Soupeř ji proměnil a ujal se vedení. Od této chvíle hosté bránili jednobrankový náskok a my jsme dobývali jejich branku. V 65. minutě se nám naskytl rychlý protiútok, ovšem Tomáš Kutílek místo přihrávky na volného Petra Němečka volil střelu, která branku minula. V 68. minutě se do brejku dostali hosté, ale Jakub Oliva včasným výběhem vše vyřešil. V 73. minutě ohrozil vlastní branku Jakub Sommer, ale náš gólman reflexivně zasáhl. Největší šanci na vyrovnání nevyužil v 78. minutě po závaru před brankou hostí Tomáš Kutílek a tak utkání skončilo výsledkem 0:1.

Termín utkání: sobota 26. srpna 2006
Rozhodčí: Nevím Vladimír
Žluté karty: Pikner Martin
Střídání: Sommer Jakub *) , Kohout Martin **) , Březina Jan