23.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SLAVOJ VELEŇ 3:2 ( 1:1 )

Ve 23. kole jsme přivítali mužstvo z Veleně. Od úvodu vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Ve 23. minutě našel milimetrovou přihrávkou Michal Košťál osamoceného Tomáše Kutílka a ten tváří tvář brankáři soupeře nezaváhal 1:0. Po vstřelené brance měli vícera hry hosté. Ve 34. minutě po centru z pravé strany spadl míč na ruku Michala Košťála a sudí odpískal penaltu. Martin Trnka sice vystihl směr, ale razantní střelu se mu chytit nepodařilo. Ve druhém poločase jsme měli výhodu jednoho hráče v poli, když byl vyloučen obránce soupeře. Ale byli to opět hosté kdo udeřil. V 56. minutě si po přímém kopu vybral slabší chvilku Martin Trnka a stav by rázem 1:2. Teprve od této chvíle jsme začali více kombinovat a hrát po zemi do nohy. Vytvořili jsme i několik vyložených šancí, ale ani Michal Košťál ani Jindra Urban je neproměnili. V 78. minutě nacentroval míč do vápna Jarda Votava, Petr Němeček ho vrátil a Tomáš Kutílek uklidil nekompromisní dělovkou do brány. Hnáni neukojitelným publikem jsme nepolevovali naopak jsme ještě přidali a výsledkem byl vítězný gól, o který se postaral svým dravým vpádem do pokutového území soupeře Vojta Kliment. Jeho střela zapadla přímo pod břevno a brankář hostí byl bez šance zakročit. Utkání jsme tak dovedli do vítězného konce 3:2.

Termín utkání: sobota 26. května 2007
Rozhodčí: Duchek Josef
Branky: Kutílek Tomáš 2 , Graman Vojtěch
Žluté karty: Votava Jaroslav, Němeček Petr, Kutílek Tomáš
Střídání: Votava Josef *) , Graman Vojtěch **) , Simon Mirek ***) , Bradáč Miloš , Oliva Jakub