3. kolo Světice – Škvorec 9:3

Tagy: Žáci

K našemu třetímu zápasu jsme jeli tentokrát do Světic, kde nás čekal dle srovnání dosavadních výsledků, zatím nejpřijatelnější soupeř. To se pak v zápase opravdu potvrdilo, i když na druhou stranu to byl pro naše malé borce také první velmi tvrdý soupeř a jejich fauly nás všechny trochu zaskočily.

Všechny hráče a samozřejmě i naši zatím jedinou hráčku musíme moc pochválit za snahu a bojovnost a my trenéři si musíme dát za úkol začít s vysvětlováním základů taktiky a také jednotlivé borce učit, jak se pohybovat na hřišti, aby byly pěkné nejenom individuální výkony jednotlivců, ale hlavně předváděný způsob hry celého týmu.

V zápase nás v brance podržel Vojta, který opět zabránil soupeřům vstřelit další góly a zneškodnil i několik pozápasových penalt. Střelecky se prosadil Dominik, skvělí byli oba Kubové. V útoku si vypracovali krásné šance Cameron a Kevin (ten pak naprosto suverénně proměnil pozápasovou penaltu a učit by se od něj mohli i borci z našeho „A“ týmu). Natálka opět statečně bránila, Patrik se neohroženě pouštěl do osobních soubojů a z jednoho z nich vybojoval pro nás penaltu. Hodně toho také naběhal po celém hřišti Michael. Také naši dva borci v obraně – Matyáš a Tomáš, dělali, co bylo v jejich silách a odvrátili spoustu nebezpečných útoků soupeře.

Sice jsme nevyhráli, ale vstřelili jsme zatím nejvíce gólů, což je fajn. Prima je také, že se nás schází na tréninky i zápasy stále více a můžeme mít tím pádem hráče i na střídání. Tak jenom i nadále vytrvat v tréninku (občas si jít i mimo trénink také zakopat nebo pohrát s míčem – ideálně s kamarádem, sourozencem nebo rodičem).

Sportu zdar!