12.kolo: SOKOL ŠKVOREC - JISKRA KOJETICE 2:3 (1:0)

Tagy: Dorost

Další domácí zápas, jako vždy proti nabuzeným Kojeticím, byl zajímavý na různé situace. Od prvních minut bylo jasné, že to bude zápas tvrdý na obě strany. Prezentovali jsme se krásným fotbalem po zemi, který se musel líbit každému divákovi na stadionu. A zaslouženě jsme šli v prvním poločasedo vedení. Po centru Aleše Sirotka, který tahal balony po levé straně, se trefil Martin Hlaváč. Hosté si šanci v prvním poločase nevypracovali. Škoda jen hlavičky Aleše Sirotka, která mířila vedle branky. Druhý poločas byl odlišný! Po chybě našeho golmana hosté vyrovnali na 1:1 a následně přidali další dvě branky, na kterých měl náš gólman a celá obrana svůj díl viny!!! Hrubé chyby! Naši borci byli psychicky na dně, ale pokusili se ze sebe vymáčknout maximum. Dvacet minut před koncem jsme hráli proti 10ti, poněvadž hráč hostů byl vyloučen. Nakonec se nám podařilo vstřelit kontaktní branku, ale varovnání nám již přáno nebylo.

Termín utkání: neděle 25. dubna 2010
Rozhodčí: Čoudek Jiří