6.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SOKOL PACOV „A“ 3:1 ( 2:0 )

V 6. kole jsme přivítali Sokol Pacov. Od začátku jsme začali hrát v defenzivnější sestavě a byl to dobrý tah, protože soupeř byl statický a s přehledem jsme ho dostali pod tlak. Tuto výhodu nejvíce využíval Zdeněk Semecký, který se proháněl po pravé straně soupeře a zaměstnával tak nejvíce soupeřovu obranu. Po jedné z jeho akcí padl náš první gól, když zatáhl míč, přihrál zpětnou přihrávkou na Tomáše Kutílka, který se z pozice penalty nemýlil. Potom šel sám na gólmana Jiří Šulc,ale neproměnil. Hráli jsme lepší fotbal, kombinovali jsme a to se nám vyplatilo. Ve 30. minutě šel centr do šestnáctky, hlavou ho prodloužil Petr Němeček a Jirka Šulc osamocen na malém vápně nedal brankáři šanci. Hosté ale také vystrkovali růžky a po kombinacích se dostávali do šancí, ale využít je nedokázali. Do druhého poločasu jsme vyšli dobře a dostávali jsme se do brejků. Jeden z nich proměnil Michal Košťál. Do dalšího se zcela sám pouštěl Jirka Šulc, ale opět neuspěl. Do konce druhého poločasu se hosté blýskli jen penaltou, kterou snížili na konečných 1:3.

Termín utkání: sobota 23. září 2006
Rozhodčí: Kotek Vladimír
Branky: Šulc Jiří , Kutílek Tomáš , Košťál Michal
Střídání: Kliment Vojtěch *) , Graman Vojtěch **)