2.kolo: FK ŘÍČANY - TJ SOKOL ŠKVOREC 4:1 (1:0)

Tagy: Stará garda

Do Říčan jsme přijeli v celkem rozložené sestavě, v týdnu se zranil brankář Martin Douda asi na celý podzim a postupně se omluvilo celkem 9 hráčů. Bylo nás akorát 11 a postupem času bylo znát, že nemáme nikoho na střídání, protože nám docházely síly. Domácí šli do vedení po nedorozumění naší obrany a gólmana - 1:0. Poločas tak skončil 1:0 pro domácí. Sice jsme první půli šance měli, ale nedokázali jsme je využít. Po přestávce jsme se více soustředili na útok a domácí se čím dál více dostávali do brejků. Mezi 70. a 75. minutou zvýšili už na 3:0. Následovala naše obrovská šance, kdy Jirka Pikner uvolnil Pavla Ouřadu. Ten udělal kliku gólmanovi, ale trefil z úhlu bohužel pouze tyč. V závěru se nám podařilo snížit po ose, Ouřada-Pikner-Loudil na 3:1, ale v poslední minutě upravili domácí stav zápasu na konečných 4:1. Zápas se hrál v celku v poklidu, ale objektivně jsme na Říčany dnes neměli. Díky hráčům, kteří přišli.

Branky: Loudil Jaroslav
Brand Ladislav