18.kolo : SOKOL ŠKVOREC - KLÍČANY 1:10 (1:5)

Tagy: Dorost

V 18. tudíž posledním kole soutěže jsme doma přivítaly celek z Klíčan který byl doposud na druhém místě tabulky.Bohužel pro nás den před utkáním se konal vedle v Úvalech big beat kde byla polovina našich hráčů kteří přišli domu v ranních hodinách a to se jasně podepsalo na naší hře.Do utkání jsme nastoupili s tím dostat co nejmín golů.Ale bylo to těžko když polovina týmu sotva viděla na míč.Nevytvořili jsme si žádnou šanci a soupeř nás jasně přehrával.V prvím poločase nám vstřelil hned pět branek a z naší strany jen lehce korigoval výsledek Martin Hlaváč který dal z penalty náš jediný čestný gol .Do šaten se šlo tedy za stavu 0:5 pro hosty.Druhý poločas se odehrával přes kopírák jako ten první.Naši hráči byli tragičtí a nevytvořili si žádnou šanci.A tak druhému poločasu opět vládl tým hostí.Ve druhém poločase nám hosté přidělil dalších pět branek.Utkání sme tedy prohráli ostudným výsledkem 0:10.Myslím že spousta hráčů by si měla sáhnout do svého svědomí a uvědomit si že když mají zápas tak by neměli den před tím někde flámovat.


Termín utkání: neděle 6. června 2010
Rozhodčí: Dražan Jaroslav
Branky: Martin Hlaváč
Střídání: Čevela Jaroslav ,Netrefa Tomáš ( střídalo se hokejově)
Sestava:
Pavera Pavel
Graman Vojtěch (c)
Novák Ondřej Pont MartinSirotek Aleš
Kapr JanPřibyl JanPřibyl DavidKrejčík Milan
Hlaváč MartinFilip Souček