16.kolo : SOKOL MĚŠICE - SOKOL ŠKVOREC 11:0 ( 5:0 )

Tagy: Žáci

Sokol Škvorec sehrál třetí mistrovské utkání na hřišti v Měšicích. Měšice nám na podzim daly doma 18 branek. V první řadě pro nás bylo prioritou nedostat tolik branek. Bohužel za náš tým nemohly nastoupit všechny posily, jelikož se nestihl přestupový termín. První část poločasu naši vůbec nezačali špatně. Drželi se soupeřem krok zhruba prvních 15 minut, kdy předvedli ohromnou bojovnost. Bohužel tlak hostů byl postupem času čím dál větší a to vyústilo v brankovou smršť. Jedna branka padala za druhou. Poločas tedy pro nás skončil 0:5. Druhý poločas navazoval na ten první. Naši hráči inkasovali dalších 6 branek a skóre se tedy změnilo- 0:11 pro naše malé fotbalisty. Od našeho týmu jsme viděli 4 střely z toho jedna z trestného kopu, která zaváněla brankou. Naneštěstí pro nás domácí brankář střelu vyrazil na roh. Hosté se tlačili do brejkových situací, ale mnoho z nich zlikvidoval náš brankář, který dobře vybíhal a zároveň předváděl pěkné zákroky. Komentář trenéra:" Musím opět podotknout, že jsme hráli až na výjimky zodpovědně a fotbalový fanoušek se měl na co koukat. Kluci si vytvářeli šance, ze kterých bohužel netěžili. Příští zápas hrajeme doma, naši fanoušci se mohou těšit na ještě hezčí fotbal, než mohli vidět teď a ratolesti se nebudou muset stydět za své výkony, protože škvorečtí konečně začínají hrát fotbal a ne nakopávanou."


Termín utkání: neděle 21. dubna 2013
Střídání: Hanušková Anežka
Sestava:
Sirotek Tomáš
Oulík JakubKarásek JiříNavrátil Tomáš Dušek Dominik
Košťál FilipPavlíček MarekMc Donald Cameron Bulka Jakub
Kutílek KevinReitzová Natálie