10.kolo: SLAVOJ VELEŇ - SOKOL ŠKVOREC „A“

V 10. kole jsme zavítali do Veleně. Utkání bylo z začátku vyrovnané. V 18. minutě se domácí ujali vedení. Naše odpověď přišla o šest minutek později, ale Petr Němeček svůj únik nezužitkoval. Ve 28. minutě zahrávali domácí pokutový kop, který proměnili 2:0. Nevzdávali jsme se a střela Pepy Votavy z dálky vystrašila domácího brankáře. Ve 36. minutě se na branku soupeře řítil Jakub Klicpera, ale míč mu od nohy odskočil. Těsně před půlí jsme inkasovali potřetí. Ve druhém poločase jsme se ve snaze s výsledkem něco provést vrhli do útoku. Ovšem v 52. minutě se domácí prosadili po přímém kopu. Snížili jsme o pár minut později, když penaltu proměnil Petr Němeček. Vstřelená branka nás povzbudila a soupeře jsme přehrávali, ale nedokázali jsme proměnit další šance. Jirka Urban se ocitl sám před brankářem, ale jeho lob šel mimo. V 72. minutě jsme zahrávali druhý pokutový kop, ale Tomáš Kutílek branku netrefil. Soupeř podnikal rychlé protiútoky a zde platí nedáš dostaneš zvýšil vedení na 5:1. V závěrečné desetiminutovce měl naší největší šanci opět Tomáš Kutílek, ale brankáře nepřekonal. Naopak na druhé straně pan sudí nařídil pokutový kop, který viděl jen on sám. Ovšem na výsledku to byla jen estetická úprava. Nebyly jsme horší, ale neproměňujeme jasné gólové šance a tak jsme prohráli 6:1.

Termín utkání: neděle 22. října 2006
Rozhodčí: Novák Josef
Branky: Němeček Petr (pen.)
Žluté karty: Němeček Ladislav, Votava Josef, Kliment Vojtěch
Střídání: Urban Jiří *), Pikner Jiří