10.kolo: AERO ODOLENA VODA - SOKOL ŠKVOREC „A“ 3:3 ( 1:0 )

V dalším mistrovském utkání ( 10. kolo ) jsme zavítali na půdu Odolene Vody. Prvních dvacet minut se z obou stran hrál vyrovnaný fotbal. Dobře jsme odráželi útoky domácích a vyráželi do rychlých protiútoků. V 11. minutě se jedovatou střelou z dvaceti metrů prezentoval Petr Němeček. O pět minut později spálil stoprocentní šanci Jarda Berta. V 19. minutě se tváří tvář brankáři neprosadil ani Martin Trnka. Pak ale naše aktivita opadla a soupeř nás zatlačil do defenzívy. Ve 31. minutě jsme po centru z levé strany inkasovali 1:0. Do druhého poločasu jsme vystoupili s pokyny více napadat rozehrávku domácích a hrát více po zemi. Ve 47. minutě se Kubovi Olivovy podařilo vstřelit vyrovnávací branku, když se opřel do míče na naší polovině a k údivu všech míč skončil až v brance 1:1. Vstřelená branka nás nastartovala. V 52. minutě se po samostatném úniku Martina Trnky ujali vedení 1:2. Ovšem vedení nám vydrželo necelých pět minut a soupeř po rychlém brejku srovnal na 2:2. Přestřelka ve druhém poločase pokračovala. Svůj druhý samostatný nájezd proměnil Martin Trnka a opět jsme vedli 2:3. V 76. minutě nám domácí vstřelili třetí branku 3:3. V závěru utkání měl velkou šanci Tomáš Kutílek, ale místo nahrávky na nabíhajícího Jindru Urbana zvolil střelu, kterou mu domácí brankář vyrazil. Utkání tak skončilo 3:3.

Termín utkání: sobota 22. října 2005
Rozhodčí: Dražan Jaroslav
Branky: Oliva Jakub , Trnka Martin 2
Žluté karty: Votava Jaroslav
Střídání: Simon Mirek *) , Kutílek Tomáš **) , Havlín Jaroslav ***) , Paul Štěpán