11.kolo: Sokol Sluštice - Sokol Škvorec 2:1 (0:0)

Tagy: Stará garda

Na zápas ve Slušticích se nás sešlo sotva 11 a to byla velká škoda, protože jsme v prvním poločase byly lepším týmem a vypracovali jsme si několik pěkných možností. Největší možnost měl ve třicáté minutě Jarda Loudil, který šel sám na brankáře, ale bohužel nedal a gólman ho vychytal. Vzadu nás celý poločas dobře podržela obrana a hlavně Martin v bráně, který tasil hned několik dobrých zákroků, domácí si totiž také vytvořili několik velmi dobrých příležitostí. První poločas jsme byli pozorní a tak skončil nerozhodně 0:0. Do druhého poločasu nás doplnil Standa Ptáček, takže jsme mohli jednoho točit a dalo nám to další síly do zápasu. V 74. minutě odpískal rozhodčí proti nám hodně spornou penaltu, kterou domácí hráč proměnil. To nás bohužel velmi rozhodilo a během minuty jsme inkasovali podruhé. Následně nás rozhodčí opět rozohnil, když za úmyslný likvidační faul bez balónu, na Jirku Piknera, tasil místo červené karty pouze barvu žlutou!!! Nakonec jsme se ještě kousli a vytvořili jsme si opět nějaké šance, ale jen jedinou proměnil Pepa Pelc. A tak jsme, po dobré hře, trošku nespravedlivě prohráli 1:2. Ale to je fotbal.

Termín utkání: sobota 21. dubna 2012