11.kolo: SK Světice - TJ Sokol Škvorec 8:0 (2:0)

Tagy: Žáci

Zápas, ve kterém jsme se chtěli dostat před Světice jsme začínali v nadějné sestavě a věřili jsme ve vítězství. V prvním poločase jsme opět docela dobře pracovali a poslouchaly pokyny trenérů. Snažili jsme se bojovat a zakončovat, když jsme se dostali k brance soupeře. První gól jsme jsme obdrželi až necelých osm minut před poločasem po zaváhání ve středu hřiště. V předu celý poločas bojoval Kevin Kutílek s Dominikem Duškem, ale branku jsme nedali. Na konci poločasu jsme měli velkou šanci, ale Tomáš Navrátil si bohužel těsně před brankářem míč ukopl. Z následného protiútoku neudržel Tomáš Sirotek balón a tak jsme šli do šatny za stavu 2-0 pro domácí. Ve druhém poločase jsme se pokoušeli zvrátit výsledek a všichni naši borci se snažili vydat maximum. To nás hrozně vyčerpalo a tak jsme brzy odpadli. Byli jsme odevzdaní jak po taktické, tak i po fyzické stránce a výsledek tomu nakonec odpovídá - 8:0. Na závěrečné penalty jsme alespoň vyhráli 3:2.

Termín utkání: sobota 21. dubna 2012
Rozhodčí: laik