16.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SK ÚVALY 2:3 (1:1)

Tagy: Dorost

V šestnáctém kole jsme doma přivítali první tým tabulky Úvaly.Od začátku jsme věděli že to bude těžké utkání a musíme do toho dát všechno.Utkání bylo ze začátku velmi vyrovnané.Ve 23. minutě se špatně domluvila obrana hostí s golmanem a důrazný Filip Souček otevřel skore na 1:0 pro naše borce.Hosté si vytvářeli slibné šance ale náš golman je v klidu zneškodnil.Ve 38. minute se špatně domluvil náš golman Pavel Pavera s naším předstoperem Martinem Pontem a útočník hostí vyrovnal na 1:1.V prvním poločoase jsme zahrávali několik trestných kopů a přesně to nám hrálo do noty.Trestné kopy jsme trénovali na tréninku a náš trenér vymyslel různé signály které jsme chtěli o zápase zkusit.Signály nám o zápase vyšli a obrana hostí byla úplně zmatená ale naše koncovka byla k pláči.Do kabin se šlo tedy za stavu 1:1.Do druhého poločasu jsem šli s tím že dáme gol a pokusíme se výsledek podržet.V 69. minutě byl faulován Jan Přibyl před šestnáctkou hostí.Míč si postavil Milan Krejčík a nenchytatelnou střelou vymetl přešně na milimetry všechny pavučiny co byly v bráně.Vedli jsem tedy opět 2:1 a tento výsledek jsem se snažily udržet.Hosty jsem celkem drželi a do ničeho nepustily.V 76. minutě zahrávali hosté rohový kop který propadl přes malé vápno na útočníka hostí který vyrovnal stav utkání na 2:2.Ale naši borci se nevzdávali a chtěli s tímto výsledkem něco udělat ale obrana hostí byla proti.V 88. minutě hosté zahrávali trestný kop na hranici naší šestnáctky.Centrovaný míč proletěl až na zadní tyč kde ho doklepl do prázdné branky jeden z hráčů hostí.Utkání tedy skončilo 2:3 pro hosty.I přesto že jsme prohráli velké díky patří naším klukům za předvedený výkon a za bojovnost až do konce zápasu.

Rozhodčí: Novák Karel
Branky: Filip Souček,Milan Krejčík