5.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SOKOL ONDŘEJOV 2:2 (0:2)

Tagy: Muži B

V dalším domácím utkání jsme přivítali mužstvo z Ondřejova. Od prvních minut se zdálo, že je pouhá otázka času, kdy dá Škvorec branku. Naši fotbalisté měli několik brankových příležitostí, ale nedokázali je využít, což je v dalších minutách mrzelo. Škvorec začal zbytečně ztrácet míče, ani přihrávka se nedařila. První půle ze strany domácích hráčů nevypadala vůbec fotbalově. Na hřišti se hrálo jednotlivě než-li týmově. Několik hráčů zbytečně kličkovalo a ztrácelo míče, díky kterým se hosté dostávali do stále častějších brejkových situací, ale naštěstí náš brankář byl pohotový. Naše obrana hořela zejména na levé straně, čehož hosté využili ve dvacáté minutě - 0:1. Škvorec na tento stav nedokázal odpovědět. Měli jsme několik šancí, ale nedokázal je využít. Hosté se stále častěji dostávali ke střele na branku a bohužel jedna střela skončila v naší síti - 0:2. Do konce poločasu se hra Škvorce nezměnila. Stále jsme nepůsobili jako tým, který by si dnes zasloužil vyhrát. Střed hřiště nehrál optimálně a připravoval tak rychlé brejky soupeři. Pokud jsme chtěli přemýšlet o zvrat zápasu, muselo do druhého poločasu přijít jiné mužstvo a hlavně TÝM. Ve druhé půli se protočila obrana, což bylo na hře znát. Působila mnohem klidněji a jistěji. Za stavu 0:2 se hráči vzchopili a začali hrát mnohem lépe, než v prvním poločase. Důkazem toho byla branka do sítě hostů, kdy gól vstřelil Jarda Loudil - 1:2. O chvíli později se trefil Vojtěch Svoboda - 2:2 a bylo vyrovnáno. Bohužel tento stav se do konce zápasu již nezměnil a naše Benfika opět brala "pouze" bod za remízu. Avšak po dvou různých poločasech jsme za ni mohli být rádi. Nezbývá než doufat, že se tým zvedne a konečně zvítězí. V příštím kole zajíždí náš tým do Velkých Popovic kde se utká s místním béčkem.Branky: Loudil Jaroslav, Svoboda Vojtěch
Střídání: *Paul Radek**, **Hamerník Radek, ***Pikner Martin
Sestava:
Pavera Pavel
Žaloudek Martin
Dvořák Petr***Starý Pavel Graman Vojtěch*
Pouch MartinLoudil JaroslavPetrusek JosefBureš Robert
Svoboda Vojtěch Berta Jaroslav