2.kolo: METEOR BŘEZÍ – SOKOL ŠKVOREC „A“ 4:1 ( 1:0 )

Ve druhém kole jsme se představili na půdě nedalekého Meteoru Březí. Hrálo se za pěkného, ale velmi horkého počasí. Od úvodu byli domácí nebezpečnější směrem dopředu a tak jsme si musei v obraně dávat velký pozor. Skvělými zákroky nás držel Robert Kučeva. Postupem času přišli i naše šance. Ve 23. minutě se na hranici malého vápna snažil s míčem otočit Martin Trnka, ovšem jeho střela byla zblokována. Za necelých šest minutek se ocitl sám před gólmanem domácích Petr Němeček, ale branku minul. Naše hra postrádala přechod do útoku a hlavně jsme dělali hrubé chyby, které obrana jen horko těžko hasila. Ve 44. minutě jsme diskutovali na polovině hřiště s rozhodčím déle než by bývalo nutné, domácí rychle rozehráli a následnou střelou z hranice velkého vápna ujali brankou do šaten vedení. Do druhé půle provedl trenér dvě vynucené změny. Naše hra se nezměnila. V 62. minutě, neobsadil domácího útočníka Láďa Němeček a po centru z pravé strany jsme tak pohrávali 2:0. Po obdržené brance jsme vsadili na risk a hráli v obraně jen se třemi obránci, ale v útoku jsme se ani tak moc neprosazovali. Naopak soupeř nám v rozmezí sedmi minut vstřelil další dvě branky a bylo prakticky po utkání. Snažili jsme se odpovědět i šance jsme si vytvořili, ale nedokázali jsme je proměnit. V 79. minutě zahrával přímý kop Jarda Loudil a všem ukázal co znamená dokonale obstřelit zeď 4:1. V závěru se ve vyložené šanci ocitl Radek Hamerník, ale nedal. Utkání tak skončilo výsledkem 4:1. Máme celý týden na to abychom zapracovali na kterých aspektech naší hry a pokusili se urvat první body v lerošní sezóně.

Termín utkání: sobota 25. srpna 2007
Rozhodčí: Duchek Josef
Branky: Loudil Jaroslav
Žluté karty: Němeček Ladislav , Loudil Jaroslav, Kutílek Tomáš
Střídání: Kutílek Tomáš *) , Hamerník Radek **) , Pikner Martin ***) , Jílek Pavel , Kliment Vojtěch