10.kolo: FK ŘÍČANY - SOKOL ŠKVOREC 6:2(5:1)

Tagy: Stará garda

V 10. kole jsme zajeli k utkání do Říčan. Na tento zápas jsme se opět nesešli, což byla bohužel škoda. První půli jsme hráli o deseti a bylo to znát. I přesto jsme si vytvořili slibné šance, ale bohužel se špatnou koncovkou. Soupeř hrál pěkný fotbal na jeden dotek. Ve 22. minutě poprvé udeřil, když po menší chybě gólmana skŕoval 1:0. Téměř vzápětí ve 26. a 31. minutě nás domácí dvakrát přehráli po stranách a obrana byla bohužel vždy o krok pozadu 3:0. Ve 38. minutě dorážel soupeř poté co Jirka Pikner vyhlavičkoval balon z brankové čáry, ale nikdo útočníka nepokryl 4:0. Ve 42. minutě se protáhl až do vápna Michal Košťál a byl evidentně faulován. Nařízený pokutový kop Roman Švejda proměnil a snížil na 4:1. Bohužel v zápětí písknul sudí přísnou ruku Ondry Koleňáka a soupeř z penalty zvýšil na 5:1 Do druhé půle nás doplnil dlouho nehrající Martin Pikner a hra se vyrovnala. Měli jsme více ze hry a po dvou šancích Jardy Dvořáka a Michala Košťála jsme se mohli radovat, ale obě výtečně zneškodnil domácí brankář. Náš gólman druhou půli zachytal výborně. V 62. minutě dal gól po pěkné kombinaci Michal Košťál 5:2. Hnedle na to odpískal sudí ofsajd Martinovi Kočkovi, který ovšem nebyl a zhatil tak stoprocentní šanci. V 87. minutě po neodmávaném ofsajdu uzavřel soupeř skóre na 6:2. Doplatili jsme na nedostatek hráčů, ale ti co byli makali až na dno.

Termín utkání: neděle 25. dubna 2010
Rozhodčí: los vyhráli domácí