9.kolo Škvorec : Přišimasy 2:1 (0:1)

V 9.kole jsme na domácí půdě přivítali v místním derby tým z Přišimas. Jednalo se o zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli tahali za delší konec hosté. V úvodu si vypracovali několik příležitostí a ve 20.minutě potrestali náš nedůraz, když hostující útočník vybojoval balon a v samostatném úniku nezaváhal. 0:1. Tento okamžik ještě více prohloubil naši flustraci z minulých kol. Hosté byli aktivnější a od navýšení jejich vedení nás několikrát zachránil Jakub Oliva v naší brance. V 25.minutě odstoupil zraněný útočník Martin Pikner a nahradil ho Mirek Dvořák. Vůbec se nám nedařil přechod z obrané do útočné fáze. Do poločasu jsme se prakticky nedostali do kloudného zakončení. Poločas tedy skončil zaslouženým jednogólovým vedením hostů. Do druhé půle nahradil Petr Dvořák Milana Krejčíka. Honza Zálabský se vysunul na levý kraj zálohy. Snažili jsme se o větší aktivitu a míč byl více v našem držení, ale hodně jsme chybovali v nahrávce. Zlom utkání nastal v 68.minutě, kdy Fandu Kuchaře nahradil navrátilec po zranění Petr Němeček a vysunul se na hrot. S jeho přispěním jsme již více drželi míč a dařila se nám i finální přihrávka. Po faulu na Martina Trnku za hranicí velkého vápna se k zahrání trestného kopu z 20 metrů postavil náš dnešní kapitán Láďa Němeček a parádní bombou na vzdálenější šibenici nedal Lukáši Havránkovi, který je v Přišimasech na hostování ze Škvorce, šanci. Tento krásný gól nás psychicky zvednul. Dostali jsme hosty pod drtivý tlak a po kombinaci Petra Dvořáka s Honzou Zálabským na levé straně se míč dostal k Martinovi Trnkovi, ten udělal kličku brankáři a poslal nás do vedení 2:1. Tentýž hráč mohl definitivně rozhodnout, ale jeho vyložená šance skončila pouze v rukavicích brankáře. Ještě jsme se dostali do několika příležitostí, faul zezadu zastavil únik Mirka Dvořáka a nebezpečně střílel i Petr Němeček. Zápas jsme již dohráli s přehledem do konce a po třech utkáních jsme konečně naplno bodovali. Příště nás čeká nelehký zápas venku s béčkem Nehvizd.

Termín utkání: neděle 23. října 2011
Branky: 71´ Láďa Němeček, 78´ Martin Trnka