6.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SOKOL PACOV „A“ 1:1 ( 1:1 )

V tomto kole ( 6.kolo ) jsme přivítali soupeře z Pacova. Utkání jsme zahájili velmi ofenzivně naladěni. Uzamkli jsme soupeře na jeho polovině a dobývali jeho branku. Vypracovali jsme si několik slibných šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Ve 24. minutě vyslal Jindra Urban kolmou přihrávkou do brejku Jirku Šulce a ten si se svým nájezdem poradil na výtečnou 1:0. S tímto vedením jsme se spokojili a nechali jsme soupeře více útočit. To se nám v 36. minutě vymstilo. Po nedůrazném odkopu a následném nedorozumění obrany s brankářem hosté srovnali na 1:1. Ve druhém poločase jsme neustále útočili. Snažili jsme se kombinační hrou přecházet soupeřovi obránce a zakončovat. Nebezpečnými střelami se prezentovali Jindra Urban a Pepa Votava. Více jsme prahli po vítězství, vytáhli jsme hru na tři útočníky, ale ani to nevedlo ke vstřelení vítězné branky. A tak výsledek utkání zní 1:1.

Termín utkání: sobota 24. září 2005
Rozhodčí: Valtera Jiří
Branky: Šulc Jiří
Žluté karty: Němeček Ladislav, Pecháček Radek, Šulc Jiří