11.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - FC LÍBEZNICE 3:4 ( 1:2 )

V 11. kole jsme přivítali třetí mužstvo tabulky FC Líbeznici. Do utkání jsme vstoupili dobře. V 8. minutě proměnil pokutový kop nařízený za faul na Jardu Bertu Jarda Votava. Ovšem o šest minut později se stejná možnost vyskytla i soupeři, když u nás ve vápně fauloval Zdeněk Semecký. Kuba Oliva penaltu ale chytil. Opeř nás dostal pod tlak a do poločasu nám vstřelil dvě branky. Ve druhé půli jsme se zlepšili. Ovšem v 54. minutě se gólově prosadil opět soupeř. Naše snížení přišlo v minutě 59., opakovala se situace z první půle. Penaltu na Jardu bezpečně proměnil Jarda Votava. V této fázi jsme byli lepší než opeř. V 67 minutě soupeř po rychlém protiútoku vstřelil šťastný gól. Nevzdali jsme se a soupeře zatlačili do defenzivy. V 83. minutě završil svůj hattrick Jarda Votava. Dřeli jsme až do posledního hvizdu, ale vyrovnávací branku se nám vstřelit nepodařilo.Utkání tak skončilo výsledkem 3:4. Nutno pochválit vynikající výkon hlavního sudího, byl opravdu bezchybný.

Termín utkání: sobota 28. října 2006
Rozhodčí: Půček Miroslav
Branky: Votava Jaroslav 3 (2x pen.)
Žluté karty: Němeček Ladislav , Kliment Vojtěch
Střídání: Kliment Vojtěch *) , Graman Vojtěch **) , Němeček Petr , Urban Jindřich