13.kolo: Sokol Škvorec - Sokol Kolovraty 4:4 (2:2)

Tagy: Stará garda

K dalšímu utkání jsme se sešli ve velké sestavě a mnoha hráčích, což je dobře a jen tak dál. Utkání bylo celkem pěkné, dobře se kombinovalo na pěkném pažitu. Česká ulička ulička u obou tým, spousta šancí na obou stranách. Bohužel jsme dvakrát dotahovali, protože nám supeř záhy odskočil na 0:2. Zbytečné chyby zadáků hold hráči Kolovrat trestali. Poprvé, za stavu 1:0 pro domácí, si na centr Jirky Piknera nádherně naběhl Roman Štěrba a zavěsil - 1:1. Následná akce jako z učebnice měla podobný scénář. Romanu Štěrbovi opět narazil Jirka Pikner a prvně jmenovaný se nemýlil - 2:2. Ve druhém poločase jsme hráli lépe, vzadu na jistotu a také díky tomu jsme odskočili o dvě branky. O obě se postaral Pepa Pelcl. Nejprve se pěkně trefil z šestnáctky a posléze fantastickým halfvolejem po centru Romana Štěrby. Takovou dělovku slyšeli až v Sarajevu. Namísto toho, abychom soupeře poslali do kolen jsme po dvou zbytečných chybách opět inkasovali a vítězství nám proteklo mezi prsty - 4:4. Nutno dodat, že to také bylo způsobeno nestřídáním některých hráčů, kteří byli zjevně unaveni. Na dlouhou dobu skončil s fotbalem Míla Naděje, který nastupuje na operaci a tímto mu přejeme ať se brzy mezi nás vrátí.

Rozhodčí: laik
Branky: 2x Štěrba Roman, 2x Pelcl Josef