2.kolo: SK KAMENICE B - SOKOL ŠKVOREC B 4:4 ( 3:2 )

Tagy: Muži B

Ve 2. kole jsme zajížděli do Kamenice, kde jsme se utkali s místním B týmem. Od úvodu jsme byli lepším týmem. Lépe jsme kombinovali a měli jsme častěji míč na svých kopačkách. Za prvních 25 min jsme si vytvořili nejméně tři 100% brankové šance, ale bohužel jsme je nedokázali využít. Ve 28 min jsme se radovali poprvé když se po rohovém kopu nejlépe zorientoval v domácím vápně Zdeněk Semecký a dokopl míč do domácí branky 0:1. V 34 min jsme inkasovali poprvé, když si na centr naběhl nikým neatakovaný domácí hráč a hlavou nedal Pepikovi Pelclovi žádnou šanci 1:1. V 37 min jsme inkasovali podruhé, když se dostal domácí útočník o do samostatného úniku a podél Pepika Pelcla poslal míč do naší branky 2:1 pro domácí. Ve 41 min jsme inkasovali potřetí, domácí útočník centroval míč do malého vápna, kde jsi ho nešťastně srazil do vlastní branky náš brankář 3:1. Ve 43 min jsme se dostali zpět do zápasu, Tomáš Kutílek prošel přes dva domácí obránce a v tváří v tvář domácímu golmanovi se nemýlil 3:2. Tímto výsledkem i první poločas skončil. Ve 48min se po střele dostal k dorážce Štěpán Paul a s přehledem poslal míč do domácí branky 3:3. V 55 min jsme se radovali počtvrté, když se do samostatného úniku dostal Jarda Berta, který udělal kličku domácímu golmanovi a s přehledem zavěsil do domácí branky 3:4. V 64 min jsme byli blízko dalšímu golu, Vojta Svoboda se dostal do samostatného úniku, ale trefil pouze domácího brankáře. V 70 min trefil Martin Pouch tyč domácí branky. V 83 min vystřelil z dobrých 50 metrů Petr Dvořák, ale jeho střela jen těsně minula domácí branku. V 88 min jsme inkasovali počtvrté, po sérii domácích rohů a následném zmatku v našem vápně doklepl míč domácí hráč do naší sítě 4:4. Tímto výsledkem i toto utkání skočilo.

Termín utkání: neděle 1. září 2013
Branky: Semecký Zdeněk,Kutílek Tomáš, Paul Štěpán, Berta Jaroslav