11.kolo Brandýs "C" : ŠKVOREC "A" 3:0 (1:0)

V 11.kole jsme zajížděli do Dřevčic k utkání s Brandýsem „C“. Utkání zahájili aktivněji domácí a v 10.minutě domácí útočník jen těsně nestihl míč na zadní tyči a nedostal se tak k zakončení do odkryté branky. Postupně se hra vyrovnávala, ale lepší kombinací se prezentovali domácí. V 25.minutě zahrávali domácí standardní situaci z rohu hřiště a po zmatku v našem malém pokutovém území se střelou z bezprostřední blízkosti prosadil domácí hráč. 1:0. V prvním poločase jsme se pokusili o střelbu z větší vzdálenosti a pěknou střelou se prezentoval náš dnešní kapitán Jindra Urban, ale gólman domácích na přízemní střelu dosáhl. Velkou příležitost jsme měli ve 39.minutě, kdy se Martin Trnka prosmýkl v pokutovém území přes obránce a ten ho musel rukou faulovat. Rozhodčího to však nechalo klidným a penalta se nekonala. Poločas skončil jednobrankovým vedením domácích. Do druhé půle vstoupili lépe domácí když se v 55.minutě prosadil domácí hráč střelou z prostoru v pokutovém území. 2:0. Paradoxně za tohoto stavu následovala dvacetiminutovka ve které jsme my byli lepším celkem. Dostali jsme se do střeleckých příležitostí a Jindra Urban krásnou střelou napříč brankou nastřelil tyč. Štěstí stálo při domácích a ani z dalších příležitostí jsme gól nevstřelili. V 83.minutě po naší chybě se domácím podařilo vstřelit třetí gól. Bohužel v úplném závěru se při střetu zranil náš obránce Jirka Tesař. Teď jen všichni doufáme, že zranění nebude vážné a tento hráč se bude moci opět rychle objevit v základní sestavě.

Střídání: * Dvořák M.