4.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SLÁVIA RADONICE 2:4 ( 2:2 )

Tagy: Dorost

Ve čtvrtém kole jsme doma přivítali tým z Radonic. Hosté začali utkání ve velmi svižném tempu. Naši borci na rychlou hru soupeře nestačili reagovat a tak jsme hnedle v 1. minutě utkání dostali 2 góly. Pro každého trenéra noční můra, takovýto vstup do utkání. Ovšem naše borce to probudilo a snažily se s utkáním něco udělat. Odpověď přišla velmi brzy. Hnedle v 5. minutě se v malém vápně dokázal prosadit nikým nehlídaný Milan Krejčík. Snížil tedy náskok hostí na 1:2. Vytvářeli jsme si spousty šancí, ale nedokázali je proměnit. Hosté také hodně útočili, ale naše skvěle hrající obrana jim nedala možnost k žádnému zakončení. Těsně před prvním poločasem se hosté vytáhli ve více hráčích do slibné šance, ale míč jim ukopl David Přibyl, který svým nákopem našel volnému Filipa Součka, který běžel sám na bránu a hostí a svým lobem nedal gólmanovi hostí šanci míč chytit. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:2. Ve druhém poločase jsme chtěli s výsledkem něco udělat a získat konečně 3 body za výhru. Ale moc se nám to nedařilo. Naši borci přestali hrát, chyběla nám hlavně záloha a tak jsme si moc šancí ke skórování nevytvořily. V 68. minutě hosté zahrávali rohový kop, který proměnili, když nikým nehlídaný útočník hostí hlavou zavěsil. Stav byl tedy 2:3 pro hosty. Naše borce jako by to srazilo do kolen. Nedali si pořádnou přihrávku, nikdo si nenabíhal, všichni stáli. Do konce utkání jsme dostali ještě jednu branku. Utkání tak skončilo 2:4 pro hosty.

Branky: Krejčík Milan , Souček Filip
Střídání: Švarc Jakub -> Pavera Pavel