3.kolo: JISKRA KOJETICE - SOKOL ŠKVOREC 8:0 ( 3:0 )

Tagy: Dorost

V našem třetím utkání podzimní části jsme zavítali na horkou půdu do Kojetic. Utkání jsme začali velmi špatně a hned v první minutě jsme po hrubé chybě Aleše Sirotka inkasovali. Naše borce inkasovaná branka složila do kolen a ve třetí minutě si opět svou slabší chvilku vybral Aleš Sirotek a domácí už vedli 2:0. Ale poté jsme se probrali a začali hrát svůj fotbal. Dobře jsme kombinovali a vytvořily si spoustu šancí. Ve 34.minutě založil akci po pravé straně Honza Přibyl, míč se dostal k Milanu Krejčíkovi, který viděl nabíhajícího Filip Součka, který se ocitl ve slibné šanci, ale svým lobem trefil jen břevno branky domácích. Domácí nás tlačily a tak těsně před poločasem si vybojovali rohový kop, který nikým nehlídaný útočník domácích v klidu proměnil. A tak jsme šli do kabin za nevlídného stavu 3:0 pro domácí. Ve druhém poločase jsme začali více kombinovat a přehrávali jsme domácí tým. Vytvářeli jsme si spousty šancí, ale nedokázali je proměnit. V 52. minutě utekl po levé straně záložník domácích a nacentroval míč do naší šestnáctky, kde stál Lukáš Klír, který si málo všímal útočníka domácích a nechal ho v klidu skórovat. V 67. minutě jsme měli možnost kopat přímý volný kop. Míč si postavil David Přibyl, který svým centrem našel volného Vojtu Gramana, který si na míč vyskočil, ale sudí odpískal faul na domácího gólmana. V 80. minutě domácí zahrávali rohový kop, který odvrátil Lukáš Klír, ale jen na kopačku domácího útočníka, který stál sám před bránou. Míč se mu snažil ukopnout Honza Přibyl, ale míč se odrazil od útočníka přímo do brány. Do konce utkání jsme ještě dvakrát inkasovali. Ani ve třetím utkání se nám nepovedlo bodovat a odvezli jsme si osmi gólový příděl.