2.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SK ŘEŽ 0:6 ( 0:2 )

Tagy: Dorost

V našem druhém utkání podzimní části jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Řeže. Utkání jsme začali velmi dobře a vytvářeli jsme si dobré šance. V prvních deseti minutách jsme soupeře jednoznačně přehrávali. V 15. minutě jsme vybojovali rohový kop. Roh zahrál Milan Krejčík, který svým přesným centrem našel nabíhajícího Davida Přibyla, který ale branku hostí minul. Po našem tlaku přišel úder hostí. Jak se říká, nedáš, dostaneš. Útočník hostí dostal míč do běhu, prošel přes naší obranu a střelou k tyči nedal našemu gólmanovi šanci míč chytit. Prohrávali jsme tedy 0:1. Hned po rozehrání přišla pro naše borce další osudná chvíle, když po chybě našeho obránce hosté vybojovali míč a přidali svou druhou branku. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:2 pro soupeře. Ve druhém poločase chtěli naši borci s výsledkem něco udělat, ale moc se jim to nedařilo. Nedali jsme si přihrávku, ztráceli jsme míče a jen málokdy jsme se dostali na dostřel soupeřovi branky. V 72. minutě jsme zahrávali na hranici velkého vápna trestný kop. K míči se postavil David Přibyl, ale jeho střela mířila doprostřed branky, kde stál připravený gólman hostí. Naši borci jakoby přestali hrát a tak jsme do konce utkání obdrželi ještě čtyři branky. Utkání tedy skončilo 0:6 pro hosty.