12.kolo: TJ SOKOL ŠKVOREC A - SOKOL PACOV B 11:0 (4:0)

První jarní zápas jsme odehráli doma proti oslabenému Pacovu, který přijel jen s devíti hráči. I proto se stáhl do obranného bloku před svou šestnáctku a vyčkával. První branku jsme vstřelili po střele Ládi Němečka. Gólman hostů balón vyrazil a Robert Bureš svou premiérovou brankou za I.A mužstvo otevřel skóre zápasu. Následně jsme se nemohli dostat do šance, ale po rohu se trefil Tomáš Terynek. Jindra Urban potom orazítkoval břevno z přímého kopu. Poté za faul na Dana Přibyla – naši novou jarní akvizici – vstřelil z penaltového kopu branku Petr Němeček. Na další branku diváci nečekali dlouho. Opět po odražené střele skóroval Robert Bureš. Připravovali jsme si hezké šance, ale takto poločas skončil. Druhá půle se odvíjela v podobném duchu. Útočili jsme do devíti hráčů. Premiérovou branku vstřelil i Dan Přibyl po střele z 15ti metrů. Potom byl hostujícím gólmanem v šestnáctce faulován opět Dan Přibyl a Petr Němeček vstřelil svou druhou branku – a opět z penalty. Chybující brankář hostů potom nastřelil Tomáše Terynka a ten zvýšil skóre. Následnou akci od Jindry Urbana zakončoval Luboš Račák přesnou trefou do sítě. Měli jsme mnoho dalších šancí, ale přístup byl laxní. Hattrick poté završil Tomáš Terynek pěknou střelou z vápna a následně i Petr Němeček ze třetí penalty zápasu. Dan Přibyl ještě chytrým lobem překonal gólmana hostů a byl konec zápasu. Pacov, i přesto že byl v devíti chlapech, hrál velmi dobře. Příští týden hrajeme v Křenici. Fanouškům děkujeme za podporu.

Branky: 3xTerynek Tomáš, 3xNěmeček Petr, 2xBureš Robert, 2xPřibyl Daniel, 1xRačák Luboš
Střídání: *Zálabský Jan
Pikner Jiří