9.kolo - Slavia Radonice : TJ Sokol Škvorec 6:1 (3:0)

Tagy: Žáci

První poločas, mistrovského utkání jarní části sezóny, sehráli naši žáčci, proti domácím hráčům, celkem vyrovnaně. Velmi dobře se předvedl Tomáš Navrátil, který soupeři přerušoval jejich snažení. V záloze jsme bojovali a po ose Dominik Dušek - Cameron McDonald - Jakub Oulík jsme ohrožovali branku soupeře. Bohužel jsme inkasovali po zbytečných a laciných chybách, které soupeř vždy trestal. Protože nám chyběla naše gólmanská jednička Vojta Neubert, musel do branky Tomáš Sirotek, ale vedl si dobře a často domácí hráče vychytal. Lepší by bylo, kdyby mohl hrát v poli, ale nedalo se nic dělat. První poločas jsme prohráli 3:0. Druhá půle byla už o něco lepší a také náš útok, podporovaný Natálkou Reitzovou se dostával do šancí. Chtěli jsme se hlavně pokusit se o nějaký zvrat a vstřelit pár branek. Jakub Hauser i Kevin Kutílek se snažili a běhali co jim síly stačili, ale nedařilo se v koncovce a domácí hráli dobře. Nakonec jsme při pěkné akci, na jejímž začátku byl Jirka Karásek a Matyáš Brand založili útok, při němž se podařilo Dominiku Duškovi vstřelit branku. Bohužel vzadu jsme udělali opět několik zbytečných chyb a tak utkání skončilo, jak skončilo - 6:1. Na našich žácích je vidět velká snaha o zlepšení a pokud budeme stále pracovat na tréninku, tak to přijde a i Radonice porazíme. Další zápas sehrajeme v sobotu 14.4. od 10:15 doma proti Kostelci u Křížku. Přijďte nám fandit.

Termín utkání: neděle 8. dubna 2012
Rozhodčí: Ženatý Jaroslav