24.kolo: SK VIKTORIE JIRNY - SOKOL ŠKVOREC 1 : 2 ( 1:1 )

Tagy: Žáci

Na naše žáky čekala ve středu dohrávka a zároveň prověrka od týmu, který je momentálně v tabulce druhý. K utkání naši žáci nastoupili s tím, že jsme v posledních 3 zápasech udělali dobrý dojem a chtěli jsme navázat na naší hru z předešlých utkání. První se do vedení dostal sice soupeř, ale náš tým to nepoložilo, ba naopak začali jsme soupeře tlačit.. Soupeř nás podcenil. Do poločasu se našim klukům podařilo srovnat, když branku vstřelil Marek Pont. Poločas tedy 1:1. Druhý poločas se pouze potvrdil dobrý výkon našeho brankáře a jaký tým je na tom fyzicky lépe. Naše poctivá obrana pustila soupeře k menšímu množství šancí a to soupeře unavilo. My jsme se nikam nehnali, pro nás byl výsledek 1:1 přijatelný a čekali jsme na to, až soupeř udělá vzadu chybu a my dostaneme šanci dát branku. Během poloviny druhého poločasu jsme mohli jít již dovedení, když šel sám na bránu Marek Pont, ale bohužel pro nás neproměnil a trefil pouze brankáře. Ke konci zápasu si chtěl Marek Pont spravit chuť a po samostatném úniku skóroval. Stav 2:1 pro domácí. Slovo trenéra: „Soupeř byl kvalitní a měl hráče na střídání což mi ne, ale fyzická kondice mu ke konci stejně scházela. Naše síla a vytrvalost v tomto zápase vyhrála nad zkušenostmi a technikou. Nutno podotknout, že žáci dělali to, co jsem jim řekl. Body se silným soupeřem jsou cenné a já nemohu jinak, než že tohle si naši kluci zasloužili. Slzy stěstí v očích našich žáků po utkání mluví pouze o tom, jak spokojení jsou oni sami se sebou. Já pouze doufám, že na této vlně se chvilinku povezeme a že poslední zápasy budeme bodovat zase naplno.Branky: 2x Pont Marek
Sestava:
Sirotek Tomáš
Oulík JakubPont MarekKarásek Jiří
McDonald CameronNeubert Vojtěch Brand MatyášDušek Dominik
Hanušková AnežkaKolovecký MatyášKošťál Filip