19.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SOKOL MUKAŘOV 1 :12 ( 1:7 )

Tagy: Žáci

V 19. kole jsme na svém hřišti hostili Sokol Mukařov. Od začátku se nám nedařilo vůbec nic. Možná to bylo tím, že pršelo a hráči na toto počasí nejsou zvyklí, ale Mukařov nás tlačil od první minuty. Bylo jen otázkou času, kdy jejich hráči poprvé skórují. Snad v každé situaci nás přehrávali a byli opravdu mnohem lepším týmem. Po celý zápas měli hosté mnoho příležitostí, aby vstřelili branku. Nakonec využili 12 šancí, ze kterých postupně dali všechny vstřelené branky. Skóre 0:12 pro domácí. Škvorečtí si vypracovali 4 brejkové akce, ale bohužel využít dokázali pouze jednu z nich. Výsledek 1:12 mluví za vše a myslím si, že nepotřebuje další komentáře. Další kolo bylo odloženo na pátek, hraje se ve Struhařově.

Termín utkání: sobota 4. května 2013
Branky: Kolovecký Matyáš