9.kolo - FK Kunice : TJ Sokol Škvorec 2:0 (1:0)

Tagy: Stará garda

Po páteční bujaré oslavěnarození malého "Buvyho" Matyáše, jsme se nesešli v ideální sestavě a někteří hráči byly lehce indisponováni. Hlavně Jirka Pikner což bylo během utkání znát. Na druhou stranu nás přijelo podpořit mnoho fanoušků, nejspíš očekávali utkání a la El Classico (Barcelona - Real Madrid), ale nebylo to z naší strany úplně ono. Celé utkání bylo vyrovnané, pohodové a plné parádiček, ale bohužel jsme nebyly schopni vstřelit tíženou branku. A jak už to v takových utkáních bývá, soupeř nás potrestal brankou. V polovině zápasu se navíc zranila náš obranný štít Honza Mašín a tak už jsme byly druhý poločas rádi za to, že jsme neinkasovali více branek, než celkové dvě. Velké díky patří Martinovi v brance, který chytal výborně a několikrát nás podržel. Nakonec jsme tedy dostaly dva kusy a prohráli 2:0. Snad se nám příště branku vstřelit podaří. Všem zúčastněným díky a věříme, že příští víkend doma vyhrajeme a uděláme domácím fanoušům radost. Speciální díky novému hráči v týmu, Milanu Vyšatovy, který nás všechny svou hrou mile překvapil. V sobotu 14. ve 13:30 sraz na hřišti. A nezapomeňte, že Martin Douda nás všechny zve na pivo :) Přijďte nás podpořit nebo se zapojte a obujte kopačky. Více informací u Jirky Piknera (viz.kontakty).

Termín utkání: sobota 7. dubna 2012
Rozhodčí: Laik