11.kolo Škvorec : Kostelec nad Č.l. "B" 2:1 (1:1)

V jedenáctém kole jsme na domácí půdě přivítali mužstvo Kostelce n.Č.l. „B“. Úvodem je nutné podotknout, že vítězem utkání se stal ten šťastnější tým, ale popořadě. Nastoupili jsme víceméně ve stejné sestavě jako v minulém utkání, jen na levém kraji zálohy se po roční odmlce objevil Zdeněk Semecký. Úvod utkání byl vyrovnaný s příležitostmi na obou stranách, ale v dalším průběhu začali na aktivitě získávat hosté. Nám se nedařila pořádná kombinace a většina našich útoků začala, ale i skončila nakopnutím míče na půlící čáru. Naši útočníci nebyli schopni podržet míč na hřišti soupeře. Rozehra se nedařila ani přes obránce a přihrávku jsme si pořádně nedali ani v záložní řadě. Jak začal soupeř postupně přebírat aktivitu dostával se i do nebezpečných zakončení. V 18´minutě padl první gól. Hostující záložník se ocitl nepokrytý na velkém vápně a nádhernou střelou vymetl nechytatelně šibenici. Později se hosté dostali do dalších příležitostí, naštěstí pro nás bez gólového efektu. Světlý okamžik na naší straně byl těsně před koncem poločasu. Ve 44´minutě zakombinoval na velkém vápně Petr Němeček a na jeho přízemní střelu k tyči již gólman nedosáhl. Poločas tedy skončil 1:1. Do druhé půle již nemohl nastoupit zraněný Luboš Rak a na stopera se stáhnul kapitán Láďa Němeček. Hosté se postupně dostali do několika velkých šancí. Podařilo se jim nastřelit břevno i tyč. Gól však nedali a my jsme dokázali z minima vytěžit maximum. V 90´minutě si na centr Pepy Votavy naběhl Petr Němeček a hlavou vstřelil svůj druhý gól. Utkání tak skončilo naší šťastnou výhrou 2:1.

Termín utkání: neděle 6. listopadu 2011
Branky: 44´ a 90´ Petr Němeček
Střídání: 46´ Honza Přibyl * , 61´ Mirek Dvořák, 81´ Petr Dvořák ***