12.kolo ŠKVOREC "A" : Odolena Voda 0:1 (0:0)

V předposledním 12.kole jsme hostili Odolenou Vodu a bohužel se jednalo o smolný zápas pro nás. Soupeři se v poslední době velmi daří a nastoupil sebevědomě, nicméně od prvních minut jsme byli aktivnější my. Do naší branky se vrátil Jakub Oliva a prezentoval se dobrým výkonem. Od začátku jsme se tlačili dopředu a přišli i naše nebezpečná zakončení. Mezi tyče mířil kapitán Petr Němeček, ale jeho střelu brankář vyrazil. Největší naše šance zápasu přišla ve 28. minutě, když se k odraženému míči dostal ve velkém pokutovém území Honza Přibyl, ale jeho pohotová střela skončila těsně vedle tyče. Bohužel v průběhu prvního poločasu se zranil Vojta Svoboda, který hrál střední zálohu a naše útoky vznikaly hlavně na jeho kopačkách. V prvním poločase soupeř jen výjimečně vystřelil na naši branku a většinou velmi nepřesně. Do druhé půle jsme nastoupili bez Vojty Svobody a na naší hře to bylo znát. Již jsme si nedokázali vytvořit finální zakončení a nedokázali jsme vytvořit přihrávku do brejku. Nutno podotknout, že veškerý náznak brejku byl zastaven pomezním rozhodčím a to na obou stranách, ač se v mnoha případech o postavení mimo hru vůbec nejednalo. Aktivnějším týmem jsme ve druhé půli opět byli my. Soupeři neseděl nerovný terén a to navíc přišel silný déšť a hřiště bylo značně kluzké. V 75.minutě přišlo další zranění, ze zápasu musel odstoupit obránce Jarda Votava Pohroma pro nás přišla v 83.minutě, když jsme důrazně nenapadali hostujícího útočníka a ten se bezproblémů dostal do pokutového území, kde se mu podařilo obehrát tři naše obránce a k tyči skóroval. Vyrovnat se nám již nepodařilo. Pro nás byl tento zápas velmi smolný, již v základní sestavě chyběli tři zranění hráči a v průběhu utkání se zranili další dva, i přes tento fakt jsme většinu zápasu byli fotbalovější, ale tři body si po jedné, ale fotbalové proměněné šanci veze soupeř. Dokázali jsme si, že umíme předvést dobrý výkon a to i v oslabené sestavě. Příště zajíždíme na půdu vedoucího celku a naše body boudou spíše velkým překvapením, ale zrovna náš dnešní soupeř tam dokázal vyhrát, tak uvidíme.

Střídání: * Dvořák J., **Krejčík
Oliva