1.kolo: FK SLAVOJ TOUŠEŇ - SOKOL ŠKVOREC 6:3 ( 2:2 )

Tagy: Dorost

V našem prvním utkání podzimní části jsme zavítali do Toušně. V našem týmu jsme postrádali zraněné hráče Martina Hlaváče ,Honzu Přibyla a našeho gólmana Pavla Paveru a to se projevilo na naší hře. Utkání začalo opatrným oťukáváním obou týmů, ale i tak jsme se prvního gólu dočkali brzy, když David Přibyl centroval z půlky hřiště na nabíhajícího Aleše Sirotka který proběhl mezi obránci a přeloboval gólmana domácích. Vedli jsme tedy 0:1. Poté jakoby se nechali naši hráči ukolébat vedením a přestali úplně hrát. Soupeř nás zatlačil do naší šestnáctky a vytvořil si několik slibných šancí, které skvělými zákroky zlikvidoval náš brankář Jarda Čevala. V 18. minutě na hranici naší šestnáctky fauloval Aleš Sirotek a domácí z nařízeného kopu, povedenou střelou vyrovnali na 1:1. Po obdržené brance naši hráči začali opět hrát. Skvěle jsme kombinovali a vytvořily si několik šancí, ale naše koncovka vázla. Ve 24. minutě se po rohovém kopu míč dostal k Vojtovi Gramanovi, který z hranice velkého vápna nekompromisní dělovkou vypálil míč na branku domácích a nedal gólmanovi ani tu nejmenší šanci.Vedli jsem tedy 1:2. Naši hráči hráli opatrně a snažily se náskok udržet do poločasu. To se jim však nepovedlo. Domácí dobře zakombinovali, za záda našich obránců si naběhl útočník domácích a jen za cenu pokutového kopu ho zastavil Aleš Sirotek. Nařízenou penaltu domácí s klidem proměnily a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2. Ve druhém poločase jako by naši borci přestali úplně hrát. Soupeř si s námi dělal co chtěl. Z pravé strany přišel centr od domácích, naši borci nechali úplně volného útočníka domácích, který nedal Jardovi Čevelovi šanci míč chytit. Stav byl tedy 3:2 pro domácí. Naši borci si poté vytvořily pár slibných šancí, ale nedostali jsme se k zakončení a to se nám stalo osudným. Naše obrana zapomněla v 52. minutě na útočníka domácích který zůstal sám na půlce a běžel nikým neatakován na našeho gólmana. Nabídnuté šance nevyužil a získal jen rohový kop, ze kterého jsme již inkasovali, když Ondra Novák svým nedůrazem nechal hráče na malém vápně a ten zvýšil na 4:2. Naši hráči se snažily udělat něco s výsledkem a hrnuli se do útoku, tím se otevírala zadní vrátka v naší obraně a tak jsme v 61. minutě dostali gól na 5:2. Po rozehrání na půlce vyslal míč dopředu Vojta Graman. Do zakončení se dral David Přibyl, ale obránce domácích ho fauloval v pokutovém území a tak jsme tedy i my dostali možnost kopat penaltu. Střelou k tyči proměnil penaltu sám faulovaný hráč David Přibyl. Domácí poté ještě zvýšily svůj náskok o jednu branku a utkání tak skončilo 6:3 pro domácí. I přesto si naši borci zaslouží pochvalu za výkon, který předvedli.Branky: Sirotek Aleš, Graman Vojěch, Přibyl David (pen.)
Žluté karty: Sirotek Aleš
Sestava:
Čevela Jaroslav
Sviták FrantišekNovák OndřejPřibyl DavidSirotek Aleš
Švarc JakubKrejčík MilanGraman Vojtěch (c)Klír Lukáš
Stehlík TomášZarzicky Štěpán