7.kolo: SK SVĚTICE – SOKOL ŠKVOREC „B“ 4:0 ( 2:0 )

Tagy: Muži B

V 7. kole jsme zavítali do Světic. V první půli měli domácí hodně šancí, nám výborně zachytal navrátilec do naší svatyně Martin Kohout, který zlikvidoval několik vyložených šancí domácích. Od 14. minuty jsme prohrávali 1:0. Téměř po rozehrávce, se řítil sám na bránu soupeře Michal Košťál, ale po kličce gólmanovi bohužel branku minul. Domácí měli pak celkem čtyři povedené střely, ale Martin Kohout je výtečně vychytal. Poté přišli naše chvíle. Nejprve vyslal do gólové šance Michala Košťála Milan Krejčík, ovšem Michal místo aby nahrál volnému Martinovi Kočkovi, vystřelil a s jeho střelou si domácí gólman se štěstím poradil. Po další podařené akci měl téměř 100% šanci Jirka Pikner, ale branku nedal. Ve 44. minutě přišel trest. Domácí si z naší obrany udělali tréninkové kužely, perfektně zakombinovali a zvýšili své vedení na 2:0. Do druhé půle udělal trenér dvě změny. Pepa Petrusek hru hodně oživil. Vytvořili jsme si hodně brankových příležitostí, ale v zakončení postupně vyhořeli Ondra Novák, Michal Košťál, Pepa Petrusek a Jirka Pikner. V závěru v touze o zkorigování výsledku jsme otevřeli hru a domácí trestali. V 80. a 86. minutě se nás potrestali dalšími brankami. Konečný výsledek tak zní 4:0. Bohužel útok dnes neproměnil mnohé šance a obrana i při velmi dobrém výkonu udělala zbytečně chyby. Poučíme se tím a příště jistě vyhrajeme.

Žluté karty: Přibyl David, Pikner Jiří
Střídání: Kočka Martin -> Petrusek Josef