18. kolo: ČECHIE DOUBEK - SOKOL ŠKVOREC 2:1 ( 0:1 )

Tagy: Žáci

V 18. kole zajížděli do nedalekého Doubku. Zápas byl velice vyrovnaný a záloha začala poměrně pracovat. Obrana byla velice zodpovědná a předváděla dobrou obranou práci. Celý zápas se odehrál ve středu hřiště. Naše obrana nepustila soupeře k ničemu důležitému. Když už nějaká střela na naší bránu byla, dobře zasáhl brankář, který ukázal i ve druhém poločase proč nosí číslo 1 na zádech. Ke konci prvního poločasu se nám poprvé v této sezoně podařilo skórovat. Do kabiny se tedy šlo za stavu 0:1 pro domácí. Druhý poločas pro nás nezačal dobře. Po naší chybě se soupeřovi podařilo skórovat. Stav 1:1. Žáky tento gól srazil na kolena a Doubek nás začal tlačit. Po našem chybném výkopu od brány se hosté zmocnili míče a šli sami na branku. Bohužel pro nás neměl brankář šanci. Skóre 2:1 pro domácí. Komentář trenéra: „Naši kluci sahali po bodech, nechali na hřišti srdce a nemohu jim nic vytknout a na dvě hrubky. I po prohře jsem na naše kluky pyšný za , co ukázali a děkuji jim za jejich výkon. Další kolo hrajeme poměrně se stejně silným soupeřem a já očekávám, že bude opět boj škvoreckých o body“

Termín utkání: středa 1. května 2013
Střídání: Kořínek Adam, Kutílek Kevin, McDonald Cameron, Kolátor Marek