Přípravné utkání: Sokol Vyšehořovice - TJ Sokol Škvorec 3:4 (2:1)

Tagy: Stará garda

Stará garda se po zimě sešla k přípravenému utkání ve Vyšehořovicích. Počasí fotbalu příliš nepřálo a naše hra v prvním poločase se odrážela v počasí jako v zrcadle. Foukal velký vítr a našim se horko těžko dařilo vůbec odkopnout balón z našeho pokutového územmí. Balón se vracel zpět a domácí toho využívali a vstřelili nám dvě branky. My jsme korigovali brankou Jardy Dvořáka po pěkné kombinaci a tak se šlo do kabin za stavu 2:1 pro domácí. Ve druhém poločase se situace otočila a ač to zní paradoxně, tak vítr přál nám a nyní byli v problémech domácí hráči. Toho jsme svou kombinační hrou využili a v pohodovém tempu vstřelili tři branky. Nejprve se střelou z deseti metrů prosadil Honza Březina, potom se po návratu do sestavy trefil snajpr Martin Koleňák a na 4:3 pečetil Jarda Loudil. Domácí však také hrozili a dramatizovali utkání, které jsme nakonec získali poměrem 4:3, takže spokojenost.

Termín utkání: pátek 30. března 2012
Rozhodčí: laik