6. kolo : METEOR STŘÍBRNÁ SKALICE B - SOKOL ŠKVOREC B 2:3 (1:1)

Tagy: Muži B

V 6. kole zavítalo naše B mužstvo do Stříbrné Skalice, kde se utkalo s místním B týmem.Úvod zápasu byl z obou stran opatrný. V 15 min se řítíl sám na domácího brankáře Mirek Kadlec, ale bohužel tuto šanci neproměnil. Ve 23 min se dostal do samostatného úniku Lukáš Dvořák a tváří v tvář domácímu brankáři nedal šanci 0:1.Ve 32 min nás podržel Pepik Pelc, když zlikvidoval nebezpečnou střelu. Ve 36 min se řítil Mirek Kadlec sám na brankáře, ale opět neproměnil . Ve 45 min byl v našem vápně faulován domácí hráč a kopala se penalta, Pepikovi Pelclovi chyběly jenom centimetry aby ji vyrazil 1:1. V úvodu druhého poločasu jsme si vypracovali několik šancí, ale bohužel žádná neskončila v domácí brance. V 53 min se dostal do samostatného úniku Lukáš Dvořák. Jeho střelu brankář vyrazil přímo k Robertu Burešovi, pro kterého už nebyl problém uklidit míč do prázdné branky 1:2. V 68 min přešel Lukáš Dvořák přes 2 domácí obránce a s přehledem uklidil míč do branky 1:3. V 79 min se nechal zbytečně obrat o míč Vojta Graman a z rychlého protiútoku se podařilo domácím snížit na 2:3. Tímto výsledkem zápas i skončil.

Termín utkání: sobota 28. září 2013
Branky: 2x Dvořák Lukáš, Bureš Robert