6.kolo Senohraby : Škvorec 3:1 (1:1)

Tagy: Muži A

V letošním šestém kole jsme zajížděli na půdu Senohrab. Utkání se hrálo za krásného počasí a na velmi kvalitním terénu. Od úvodu se hrál svižný fotbal s příležitostmi na obou stranách. První gólovku měli domácí, když v deváté minutě netrefil domácí hráč z malého vápna bránu. I my jsme se dostali do slibných příležitostí. K zakončení se dostávali nejvíce naši útočníci Vojta Svoboda a Martin Pikner. Taktéž jsme se snažili o průniky po obou křídlech se zpětnou nahrávkou, žádná se však neujala jako gólová. V první půli jsme měli příležitost zahrávat několik trestných kopů ze slibné vzdálenosti, ale Luboš Rak ani Láďa Němeček netrefili branku. Ve 34´minutě si do pokutového území na hlavu naběhl domácí útočník a zakončil pod břevno. 1:0. Následně po úvodním gólu se domácím podařilo dostat do další gólovky, ale radost z gólu jim překazilo odpískané postavení mimo hru. Z protiútoku se do přečíslení dostali naši hráči, Vojta Svoboda přiťukl na Martina Piknera a ten lehkou, ale velmi dobře mířenou střelou k tyči překonal výborně chytajícího domácího brankáře. 1:1. Poločas skončil zaslouženou remízou. Do druhé půle jsme aktivněji vstoupili my. V 54´minutě byl již domácí brankář překonán, ale gólu zabránila tyč, do které hlavičkoval Vojta Svoboda. V 69´minutě zahrávali Senohraby trestný kop z cca 25 metrů. Balón ve vzduchu zaplaval, ale chytatelnou střelu se Jakubovi Olivovi pokrýt nepodařilo. 2:1. Od té chvíle jsme se vrhli do útoku a hra byla na obou stranách velmi otevřená. Do střeleckých příležitostí se dostal střídající Tomáš Kutílek. Jen o kousek unikl míč před brankou Martinovi Hlaváčovi. Bohužel druhého gólu jsme se již nedočkali. V závěru se domácím ještě podařilo upravit skóre na konečných 3:1. Příště nás čeká další těžké utkání, když doma přivítáme rezervu Sibřiny.


Termín utkání: neděle 2. října 2011
Branky: 36´ Martin Pikner
Střídání: * 60´ Lukáš Dvořák, ** 67´ Tomáš Kutílek, *** 77´Martin Hlaváč
Sestava:
Jakub Oliva
Luboš Rak
Vojta GramanHonza PřibylHonza Zálabský
Martin Trnka*Pepa Votava***Láďa Němeček (c)Fanda Kuchař
Vojta SvobodaMartin Pikner**