1. kolo: SOKOL LOJOVICE - SOKOL ŠKVOREC B 2:5 ( 2:0 )

Tagy: Muži B

V 1. kole jsme zavítali na hřiště Sokola Lojovice. Utkání jsme začali skvěle, hned ve 3 min. byl v domácím vápně faulován Pepa Petrusek a pan rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil Jarda Loudil, který ale překopl domácí branku. V 10 min. udeřili domácí poprvé, když si na rohový kop naběhl domácí hráč a nikým neatakován zavěsil do naší branky. 1:0 pro domácí. V 15 min. vystřelil Jarda Berta , ale jeho střelu na poslední chvíli vyrazil domácí hráč na roh. Ve 29 min. udeřili domácí podruhé, když domácí útočník přešel přes dva naše obránce a s přehledem zakončil do naší branky. 2:0 pro domácí. Do konce poločasu jsme si vypracovali několik šancí, ale ani jedna neskončila v domácí brance. Do druhého poločasu jsme vlétli, vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. V 50 min. jsme se konečně dočkali branky. Po rohovém kopu a následném zmatku ve vápně domácích se k míči dostal Pepa Petrusek a dotlačil míč do branky. Stav 2:1. V 56 min. se po pěkné kombinaci prosadil Jirka Pikner, pro kterého už nebyl problém uklidit míč do domácí branky. 2:2. V 69 min. jsme dokonali obrat, když se důrazem ve vápně domácích podruhé prosadil Pepa Petrusek. 2:3. V 72 min. se ke střele odhodlal Jarda Loudil, ale jeho střela jen těsně minula domácí branku. V 80 min. jsme se radovali počtvrté. Tomáš Kutílek dostal krásnou přihrávku od Vojty Svobody a sám tváří v tvář nedal domácímu brankáři žádnou šanci. Stav 2:4. V 88 min. jsme se radovali popáté, když se prosadil Vojta Svoboda. Konečný stav 2:5 a tímto výsledkem i zápas skočil.

Termín utkání: neděle 25. srpna 2013
Branky: 2x Petrusek Josef, Pikner Jiří, Svoboda Vojtěch, Kutílek Tomáš