11.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SK ZELENEČ „B“ 1:4 ( 1:1 )

V 11. kole jsme přivítali SK Zeleneč. Utkání jsme začali dobře a již v 5. minutě jsme se ujali vedení, když centr Ládi Němečka k překvapení všech skončil až v síti 1:0. Po vstřelené brance jsme se snažili napadat soupeřovu rozehrávku a zakončovat rychlé brejky. V 27. minutě jsme po přečíslení hostí a střele z hranice velkého vápna inkasovali 1:1. Své střelecké štěstí zkusili Jirka Šulc, Jindra Urban a Petr Němeček, ale jejich střeli neměli tu správnou razanci. Několik minut před půlí se v dobré střelecké pozici ocitl Martin Trnka, ale branku minul. Ve druhém poločase nás hosté přehráli. V 54. minutě jsme po průniku hostujícího útočníka inkasovali 1:2. V 59. minutě jsme po rohovém kopu a chybě Ládi Němečka obdrželi třetí branku. Soupeř nás přehrával a v 71. minutě vstřelil čtvrtou branku. Nedařilo se nám, kazili jsme přihrávky a pohyb po hřišti byl taky špatný. Konečný výsledek utkání zní 1:4.

Termín utkání: sobota 29. října 2005
Rozhodčí: Kraus Václav
Branky: Němeček Ladislav
Žluté karty: Votava Jaroslav
Střídání: Trnka Martin *) , Kutílek Tomáš **) , Havlín Jaroslav ***)