6.kolo: FC JANOZA VELKÉ POPOVICE B - TJ SOKOL ŠKVOREC 1:2 (1:0)

Tagy: Muži B

V dalším utkání jsme zajížděli do Velkých Popovic, kde jsme se utkali s místním B-týmem. Úvod zápasu byl z obou stran opatrný, hrálo se spíše ve středu hřiště. Postupem poločasu nás domácí dostávali pod tlak, který vyvrcholil v 19. minutě, kdy domácí kopali rohový kop a nikým neatakovaný útočník domácích uklidil míč do naší sítě. Ve 38. minutě jsme si vytvořili 100% šanci, ale domácí brankář se štěstím vytlačil míč na tyč. Tímto výsledkem první poločas skončil. Vstup do druhého poločasu se nám podařil, dostali jsme domácí pod tlak, který vyvrcholil naší vyrovnávací brankou, když z hranice velkého vápna napřáhl Vojta Svoboda a trefil přesně šibenici - 1:1. V 57. minutě jsme zahrávali rohový kop, míč se odrazil k Lukáši Dvořákovi a ten s přehledem poslal míč do domácí branky. Domácí se snažili o vyrovnání, vytvořili si několik šancí, které zlikvidoval výbornými zákroky Pavel Pavera. V 86. minutě se dostal do samostatného úniku Petr Dvořák, ale jeho střela k naší smůle skončila jen těsně vedle branky. Tímto výsledkem i zápas skončil a my si vezeme první 3 body ze hřiště soupeře v této sezoně.

Branky: Svoboda Vojtěch, Dvořák Lukáš
Střídání: *Dvořák Jaroslav, **Dvořák Petr, ***Dvořák Lukáš