12.kolo: Sokol Škvorec - SK Úvaly 3:2 (2:2)

Tagy: Stará garda

V úterý za krásného počasí jsme přivítali doma SK Úvaly. Trochu nás strašila jejich bilance, protože rok a půl neprohráli, ale obrnili jsme se. Sešli jsme se v celkem slušné sestavě. Ze začátku nás Úvaly tlačili a vypadalo to na debakl. Také proto se už už ve 13.minutě trefil hráč Úval do naší sítě. Nikým nehlídán vystřelil z penalty a balón zapadl do sítě - 0:1. Od dvacáté minuty se hra vyrovnala a po ose Pelc - Dušek - Štěrba, se balón snesl na nohu opět Luboše Duška a ten vyrovnal na 1:1. Potom měly šance obě mužstva a byly to opět Úvaly, které se dostali do vedení - 1:2. V zápětí se nám podařilo, po krásné přihrávce od Romana Štěrby, vyrovnat střelou Jardy Dvořáka - 2:2. Do druhého poločasu již nemohl do branky nastoupit Jirka Pikner a tak se tam postavil Jarda Votava. Kupodivu všech měl několik pěkných zákroků a mnohokrát vychytal hosty. V 70.minutě zvýšil Roman Štěrba, po individuální akci, na 3:2 a bylo nakročeno k vítězství. Úvaly nás do konce tlačili co mohli, ale nakonec jsme vítězství udrželi. Za bojovný výkon si zaslouží díky všichni hráči. Fanouškům děkujeme za podporu.

Rozhodčí: Švejda Radek
Branky: Dušek Luboš, Dvořák Jaroslav, Štěrba Roman
Střídání: hokejové: Votava Jaroslav, Dvořák Jaroslav, Oulík Pavel, Vyšata Milan