7.kolo: SK HUSINEC-ŘEŽ - SOKOL ŠKVOREC „A“ 6:2 ( 5:1 )

V 7. kole jsme zavítali na půdu SK Husinec-Řež. Od úvodního hvizdu byli domácí hráči jasně lepší. Dobře kombinovali a u všech míčů byli o dva kroky rychleji. V 6. minutě jsme poprvé inkasovali, když nikým nebráněný hráč dorazil míč do prázdné brány. Za dalších sedm minut už to bylo o dvě branky. Soupeř nás válcoval a v 18. minutě to již bylo 3:0. Snažili jsme se vstřelit kontaktní branku, ale Jarda Votava ze samostatného úniku po levé straně přelomoval jak brankáře tak i celou branku. Ve 27. minutě tečoval střelu domácího útočníka Láďa Němeček a stav již byl 4:0. Ovšem téměř vzápětí se Jardovi Votavovy podařilo snížit. Ve 36. minutě odpískal pan sudí proti nám penaltu, kterou viděl snad jen on. Domácí ji proměnili a tím stanovili výsledek první půle. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. V 62. minutě se ke střele dostal Petr Němeček a jeho střela bodlem orazítkovala břevno domácí branky. Soupeř hrozil rychlými protiútoky. V 68. minutě nás podržel po dlouhé době chytající Jirka Pikner. V 72. minutě, ale na střelu soupeře nedosáhl 6:1. V 76. minutě se v dobré šanci ocitl Michal Košťál, ale míč netrefil ta jak si představoval. V 83. minutě se z přímého kopu krásnou střelou trefil do černého Jarda Votava. Byl posledním střelcem tohoto utkání. Které jsme prohráli 6:2.

Termín utkání: sobota 30. září 2006
Rozhodčí: Čoudek Vladimír
Branky: Votava Jaroslav 2
Červené karty: Pikner Martin
Střídání: Graman Vojtěch *) , Kliment Vojtěch **)