5.kolo: SK KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY „B“ – SOKOL ŠKVOREC „B“ 6:1 (2:1)

Tagy: Muži B

V pátém kole jsme zavítali na půdu vedoucího mužstva soutěže do Kostelce nad Černými Lesy. Do utkání jsme vstoupili v oslabené sestavě, jelikož jsme několik hráčů půjčili I.A mužstvu. Domácí hráli velmi dobře a v 18. minutě jsme poprvé inkasovali. Nevzdali jsme se a bojovali. Pokusili jsme se o několik zakončení ze střední vzdálenosti, ale marně. Vyrovnání ale přeci jen přišlo. Ve 29. Minutě se po nádherné individuální akci střelecky prosadil Jindra Urban. Bohužel pro naše borce jsme ve 45. minutě dostali smolný gól do šatny. Poločasový výsledek tedy zní 2:1. Ve druhém poločase jsme se již nedostali téměř ke hře. Domácí byli jasně lepším mužstvem a na hřišti jasně dominovali. Během druhé půle jsme inkasovali celkem čtyřikrát a konečný výsledek utkání tak zní 6:1. Trenér si po utkání pochvaloval zapojení do hry mladých dorostenců, kterých bylo v týmu celkem pět. Přejme jim ať jim nasazení vydrží. Jen tak dál.

Termín utkání: neděle 20. září 2009
Rozhodčí: Stránský František
Branky: Urban Jindřich