4.kolo: SOKOL ŠKVOREC „B“ – SOKOL MUKAŘOV „B“ 3:1 ( 2:1 )

Tagy: Muži B

Ve 4. Kole jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Mukařova. Soupeř byl velmi silný a v předchozích utkáních zatím neprohrál, ale naše mužstvo ukázalo velkou bojovnost. V 8. Minutě chybovala naše obrana a soupeř se ujal rychle vedení 0:1. Naši odpověděli bleskově a již o tři minutky později srovnal stav Jarda Votava. Hráli jsme velmi dobře a bavili diváky krásnými akcemi. V 18 minutě jsme se po nádherné brance Michala Košťála ujali vedení na 2:1. Podařilo se nám tedy otočit nepříznivý výsledek na stav 2:1 a tento poměr branek vydržel až do poločasu. Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal, tedy až do 70. minuty, kdy na vlastní polovině vybojoval míč Jirka Pikner a sám s ním uháněl na gólmana hostí, kterému dloubákem, ala Karel Poborský nedal nejmenší šanci zasáhnout. Od této chvíle jsme na hřišti jasně dominovali. Hosté vytáhli obranu a snažili se o vyrovnání a nám se tak otevírala dvířka ke vstřelení další branky. Svoje šance postupně neproměnili Jarda Votava, Michal Košťál a Jindra Urban. I tak jsme utkání dovedli do vítězného konce a mohli slavit tři body.Branky: Košťál Michal , Votava Jaroslav , Pikner Jiří
Žluté karty: Votava Jaroslav, Votava Josef
Sestava:
Kučeva Robert
Jílek PavelPřibyl JanPřibyl DavidDvořák Jaroslav
Petrusek JosefUrban Jindřich (c)Votava JosefKošťál Michal
Pikner JiříVotava Jaroslav