2.kolo: SOKOL ŠKVOREC „B“ – TJ MNICHOVICE „B“ 3:0 ( 0:0 )

Tagy: Muži B

Ve druhém utkání jsme na domácí půdě přivítali mužstvo z Mnichovic. Od úvodu jsme byli na hřišti jasně lepším celkem a předváděli jsme pěkný fotbal. Již v 8. minutě jsme se střelecky prosadili, když první branku našeho mužstva v nové sezoně vstřelil Martin Hlaváč. Nepolevili jsme a dál bušili do úporně bránícího soupeře. V 16. minutě nebezpečně pálil Pepa Votava, ale brankář hostí se vytáhl skvělým zákrokem. O čtyři minutky později to bylo již o dvě branky, když se střelecky prosadil Michal Košťál. Naši hráli téměř bez chyb a na hřišti jasně dominovali. Nejkrásnější akce utkání přišla ve 37. minutě. Michal Košťál nacentroval z pravé strany a do centru se rybičkou položil Jirka Pikner a hostujícímu gólmanovi nedal nejmenší šanci zasáhnout. Poločas skončil tedy 3:0. Ve druhé půli jsme si vedení pohlídali. Bohužel pro soupeře došlo i ke dvěma zraněním a musela zde asistovat i rychlá záchranná služba. Utkání skončilo výsledkem 3:0.

Branky: Hlaváč Martin , Pikner Jiří , Košťál Michal
Žluté karty: Hlaváč Martin, Semecký Zdeněk
Střídání: Kočka Martin -> Kliment Vojtěch