1.kolo: METEOR STŘÍBRNÁ SKALICE „B“ – SOKOL ŠKVOREC „B“ 9:1

Tagy: Muži B

V prvním mistrovském utkání v nové sezóně jsme zavítali do Stříbrné Skalice. Od samého úvodu byli domácí lepším mužstvem a naši borci se soustředili spíše na defenzivu. Domácí si během prvního poločasu vytvořili hodně šancí ke skórování, ale stálo při nás štěstí a výbornými zákroky nás držel Robert Kučeva. Bohužel jsme bezbrankovou remízu do poločasového hvizdu neudrželi a v 41. Minutě po stře z hranice velkého vápna inkasovali. První půle tedy skončila výsledkem 1:0. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve fotbale, který jsme praktikovali v první půli. Bohužel pro nás j již neměli takové štěstí a soupeři do naší branky spadlo téměř vše, do čeho kopl. V 69. minutě by stav utkání již 6:0. V 76. Minutě zatáhl míč po pravé straně Michal Košťál, zpětnou přihrávku našel nabíhajícího Pepu Petruska, který přízemní střelou o tyč snížil na 6:1. To byl náš jediný přesný zásah v tomto utkání. Do konce utkání jsme inkasovali ještě třikrát a utkání tak skončilo jednoznačným výsledkem 9:1. Chlapci nevěšte hlavu, příště to určitě vyjde.

Branky: Petrusek Josef
Žluté karty: Pikner Jiří
Střídání: Tichý Karel -> Novák Ondřej