17.kolo: AERO ODOLENÁ VODA - SOKOL ŠKVOREC

Tagy: Dorost

V šestnáctém kole jsme zavítali na půdu do Odeloné Vody.Bohužel pro nás ve stejný den jako my hráli žáci zápas a tak jsem se sešli přesně v jedenácti.Utkání jsme nezačli vůbec dobře a už v 15. minutě jsme inkasovali první gol.Naši hráči jako by na hřišti vůbec nebyli.Kazily jsme přihrávky neobsazovali hráče a tak jsme ve 32. minutě dostali gol na 2:0.Ve 39. minutě jsme zahrávali rohový kop který obránce domácích odhlavičkoval jen za velké vápno kde stál Jan Kapr a technickou střelou k tyči snížil na 2:1.Do poločasu se už skore neměnilo a tak se do kabin šlo za stavu 2:1 pro domácí borce.Ve druhém poločase naše hra byla jen děs a hrůza.Nevytvořili jsme si žádnou šanci a vůbec neohrozili golmana domácích.Do konce utkání jsme ještě pak inkasovali dvě branky.Utkání tedy skončilo 4:1 pro domácí celek.Branky: Kap Jan
Žluté karty: Hlaváč Martin
Sestava:
Pavera Pavel
Graman Vojtěch (c)
Novák Ondřej Klír LukášSirotek Aleš
Kapr JanPřibyl JanPřibyl DavidKrejčík Milan
Hlaváč MartinSouček Filip