17.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SK MIROŠOVICE 0:7 ( 0:3 )

Tagy: Žáci

V 17. kole jsme na domácim hřišti hostili soupeře z Mirošovic. Bohužel tento zápas museli žáčci odehrát bez gólmana. Do brány se tedy postavil hráč, který neměl žádné zkušenosti s postem brankáře. Naši nebyli pod takovým tlakem, jako v minulých zápasech. Několikrát si Škvorec vypracoval pohledné akce, které bohužel neskončily v hostující síti. Hosté stále častěji napadali na naší polovině. Tímto „presingem“ si postupně vytvářeli šance, které dokázaly využít. Do poločasu Škvorci nadělili 3 branky. Stav tedy po prvním poločase 0:3 pro domácí. V druhém poločase se hra příliš nezměnila, jen skóre. Hosté ještě přidali 4 branky. Skóre se tedy změnilo na konečných 0:7 pro domácí. Nutno podotknout, že naše obrana pracovala zodpovědně. Útok se též snažil, ale bohužel naše záloha je slabina, do budoucna musíme na tomto postu zapracovat. Dle slov trenéra je vidět, že se hra škvoreckých žáků zlepšuje. Ve středu nás čeká odložený zápas s Doubkem.

Střídání: Košťál Filip, McDonald Cameron, Pavlíček Marek, Reitzová Natalie, Hanušková Anežka
Bulka Jakub
Bouda Václav